Citas aktualitātes

“FACEBOOK” SKATĀMAS JAUNĀS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS AKTUALITĀTES

Drukāt

Superskolotajs FB IkonaLai informētu par jaunās pedagogu izglītības sistēmas aktualitātēm, sociālo tīklu vietnē Facebook izveidota lapa “Superskolotājs”. Tādējādi topošie un esošie pedagogi, kā arī citi interesenti par jaunumiem var uzzināt vēl ērtākā veidā un būt informēti par pārmaiņu procesa virzību, tai skaitā arī sporta skolotāju darbā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS LEPNUMA BALVU NOMINĀCIJĀ “DROSME UN PAŠAIZLIEDZĪBA” SAŅĒMIS LSPA ABSOLVENTS TOMAS JAUNZEMS. SVEICAM UN LEPOJAMIES!

Drukāt

Tomas JaunzemsJau 15.gadu laikraksta “Diena” un TV3 organizētajā akcijā “Latvijas lepnums” tiek godināti cilvēki, kuri spējuši savā dzīvē būt spēcīgi, iedvesmojuši, palīdzējuši līdzcilvēkiem, kā arī dara pašaizliedzīgu darbu. LSPA 2013.gada absolvents, ugunsdzēsējs Tomas Jaunzems šogad pavisam apbrīnojami izglāba sievieti, kura vēlējās izlēkt pa logu, saņemot balvu nominācijā “Drosme un pašaizliedzība”. No sirds sveicam Tomasu ar apbalvojumu un lepojamies ar mūsu Akadēmijas absolventu sasniegumiem!

Lasīt tālāk...
 

VEBINĀRS TOPOŠAJIEM UN ESOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM PAR AKTUALITĀTĒM JAUNĀ PAMATIZGLĪTĪBAS STANDARTA MĀCĪBU PRIEKŠMETĀ “SPORTS UN VESELĪBA”

Drukāt

Skola2030logoAKTUĀLI esošajiem un topošajiem Sporta skolotājiem! 13.decembrī, Valsts izglītības satura centra (VISC) koordinētā projektā “SKOLA 2030” ietvarā notika vebinārs par aktualitātēm jaunā Valsts pamatizglītības standarta mācību priekšmetā “Sports un veselība”.
Vebinārā piedalās Inese Bautre, mācību jomas Veselība un fiziskās aktivitātes vecākā eksperte; Maija Priedīte, Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja, mācību materiālu autore; Dins Danne, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētājs, ekstrēmo sporta veidu eksperts.

Lasīt tālāk...
 

MEKLĒ 2018. GADA LABĀKO SPORTA SKOLOTĀJU

Drukāt

sportaskolotajs2018Līdz 12. novembrim novadu, pilsētu izglītības pārvaldes un izglītības iestādes aicinātas pieteikt savus sporta skolotājus Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajam konkursam "Gada sporta skolotājs 2018". Dalību konkursā var pieteikt arī paši sporta skolotāji.

Lasīt tālāk...
 

LŪGUMS PALĪDZĒT MŪSU FIZIOTERAPIJAS VIESLEKTOREI BAIBAI AVOTAI!

Drukāt

mB9wcyb2 400x400Mūsu Akadēmijas studiju programmas “Fizioterapija” ilggadējā vieslektore Baiba AVOTA nonākusi nelaimē! LŪDZAM STEIDZAMU PALĪDZĪBU Baibas atbalstam cīņā ar vēzi. Kopā mēs varam, ja darām!

Lasīt tālāk...
 

LĪDZJŪTĪBA LSPA STUDĒJUŠĀS LĪGAS BĀRDAS TUVINIEKIEM, DRAUGIEM, STUDIJU BIEDRIEM

Drukāt

313917 168e9b661ePēc mokoši grūtas cīņas ar slimību, mūžībā devusies mūsu Akadēmijas 3.kursa studente Līga Bārda (29.01.1996. – 18.04.2018.). Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsaka visdziļāko līdzjūtību Līgas ģimenei, tuviniekiem, draugiem un studiju biedriem!

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIEDALĀS VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KARJERAS DIENĀ

Drukāt

IMG 9427

Šodien – 27.martā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Karjeras diena "Veru durvis uz augstskolu" ar izglītojošām lekcijām, praktiskām nodarbībām un citām aktivitātēm. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija tajā piedalījās, lai skolēnus iepazīstinātu ar izglītības iespējām LSPA studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”.

Lasīt tālāk...
 

AGITA ĀBELE LATVIJAS RADIO STĀSTA PAR GAIDĀMO OLIMPISKĀ DAIĻSLIDOŠANAS TURNĪRA TIESĀŠANU PHJONČHANĀ

Drukāt

Abele-AgitaLatvijas Radio 1 raidījums "Piespēle" iepazīstina ar Agitu ĀBELI, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesori, kas kļuvusi par pirmo Latvijas tiesnesi, kurai uzticēts būt par olimpisko arbitri daiļslidošanas sacensībās.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv