Citas aktualitātes

IZM MEKLĒ LABĀKOS SPORTA SKOLOTĀJUS

Drukāt

shutterstock 326881388Jau divpadsmito gadu Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes aicinātas pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā "Gada sporta skolotājs 2016". Pieteikšanās termiņš – 2016.gada 21.novembris.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS POLICIJA SADARBĪBĀ AR LSPA ATKLĀJ PROJEKTA “ROKU ROKĀ” 6. SEZONU

Drukāt

Roku roka projekts 2016 atklatsOktobra sākumā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisinājās projekta “Roku rokā” 6. sezonas atklāšana. Projekta mērķis ir palīdzēt un veicināt veselīga dzīvesveida izpratni jauniešu vidū, iesaistot viņus sportiskās aktivitātēs un mazinot noziedzības un atkarību riskus. Jauniešiem bija iespēja parādīt savas sportiskās spējas un veiklību dažādās LSPA studentu un mācībspēku sagatavotās stafetēs un uzdevumos. Mūsu Akadēmija projekta aktivitātes atbalsta jau trešo sezonu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PALĪDZ ORGANIZĒT SPORTA DIENU BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM AR AUTISMU

Drukāt

SH10378723.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, projekta "Mīlestības graudi" ietvaros, notika sporta diena ģimenēm, kurās aug bērni ar autismu un autiskā spektra traucējumiem komunikācijā, sociālajā mijiedarbībā un elastīgajā domāšanā. Sporta dienā piedalījās 10 ģimenes un sporta aktivitātes vadīja 20 brīvprātīgie, tajā skaitā 7 LSPA studenti, topošie sporta speciālisti - Diāna Cimermane, Gatis Mašals, Edgars Burkevics, Lauris Karlušas, Sintija Tīruma, Laine Leite un doktorantūras studente Gunita Tālberga.

Lasīt tālāk...
 

OTRAJĀ LSPA ASINS DONORU DIENĀ PIEDALĪJUŠIES 25 STUDENTI

Drukāt

dsc 2558LSPA Studentu pašpārvaldes 28.aprīlī rīkotajā akcijā asinis nodevuši 25 studenti. Valsts asinsdonoru centrs pateicas visiem Akadēmijas studentiem, kuri atrada laiku nodot asinis. Īpašs paldies LSPA 2.kursa fizioterapijas studentam Niklāvam Dāvidsonam par iniciatīvu un akcijas organizēšanu.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS SPECIĀLISTIEM NOTICIS 18 KM GARŠ PĀRGĀJIENS

Drukāt

Pargajiens 2016 m 2.aprīlī, rekreācijas kvalifikācijas 3.kursa studenti, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros, Mazsalacas apkārtnē un Skaņā kalna parkā devās 18 km garā kājnieku pārgājienā ar slēpņotavas (geokaching) elementiem. Topošajiem rekreācijas speciālistiem tā bija iespēja pilnveidoties rekreācijas pasākumu oganizešanā un papildināt zināšanas par rekreācijas resursu daudzveidībā Latvijā. Pārgājienā piedalījās arī LSPA Slēpošanas katedras docētāji Daina Krauksta, Ingrīda Smukā un Intars Nikonovs.

Lasīt tālāk...
 

„TRENERA ROKASGRĀMATA” IEGŪST "DELFI" LASĪTĀJU SIMPĀTIJAS BALVU GRĀMATU KONKURSĀ "ZELTA ĀBELE 2015"

Drukāt

Delfi balva

31.martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, sumināti konkursa uzvarētāji grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2015". Portāla "Delfi" lasītāju simpātijas balvu ieguvusi "Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata", kuras tapšanā piedalījušies 17 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāji. Paldies čaklajiem balsotājiem par atbalstu un vērtējumu, Jūs esat vislabākie!

Lasīt tālāk...
 

ŠADURSKIS: FINANSĒJUMA NEPAAUGSTINĀŠANA AUGSTĀKAJAI IZGLĪTĪBAI IR BUMBA AR LAIKA DEGLI

Drukāt

karlis sadurskis 540x720Z/a LETA. Situācija bez finansējuma pieauguma augstākajai izglītībai ir bumba ar laika degli, pārliecināts izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Ministrs uzsvēra, ka, paaugstinot vispārējās izglītības pedagogu algas, bet tajā pat laikā nepalielinot atalgojumu augstskolu darbaspēkam, būtiski samazināsies šo darbinieku konkurētspēja. Šadurskis ir pārliecināts, ka ar esošajām algām ir ārkārtīgi sarežģīti nodrošināt augstskolu darbaspēka atjaunotni, jo atalgojums akadēmiskās karjeras sākšanai nav motivējošs.

Lasīt tālāk...
 

BALSO PAR SKAISTĀKAJĀM GRĀMATĀM KONKURSĀ „ZELTA ĀBELE”! STARP NOMINANTIEM „TRENERA ROKASGRĀMATA”

Drukāt

vaaks-LTTC 1 - CopyPortāls "Delfi" un Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina piedalīties balsojumā grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele" un izvēlēties skaistāko pagājušā gadā Latvijā izdoto grāmatu.

Lasīt tālāk...
 
5 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv