Citas aktualitātes

LĪDZJŪTĪBA LSPA STUDENTA VALDA OZOLNIEKA TUVINIEKIEM

Drukāt

V OzolnieksLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsaka visdziļāko līdzjūtību, pēc grūtas cīņas ar slimību, mūžībā aizgājušajam, profesionālā bakalaura programmas "Sporta zinātne" neklātienes 4.studiju gada studenta Valda OZOLNIEKA (21.06.1983. – 13.12.2016.) ģimenei, tuviniekiem, draugiem un studiju biedriem!

Lasīt tālāk...
 

VISI TRĪS "GADA SPORTA SKOLOTĀJS 2016" NOMINANTI ABSOLVĒJUŠI LSPA

Drukāt

Noskaidroti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā konkursa "Gada sporta skolotājs 2016" nominanti – Riebiņu vidusskolas sporta un veselības mācības skolotāja Mārīte Pokšāne, Jaunlutriņu pamatskolas sporta, ķīmijas un bioloģijas skolotāja Inta Grinberga un Zemgales vidusskolas sporta skolotājs Reinis Duksītis. Visi trīs nominanti ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolventi.  

IMG 1139 copy1 2

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PIEDALĀS PIEMIŅAS PELDĒJUMĀ, GODINOT BRĪVĪBAS CĪŅĀS KRITUŠO KADETU PIEMIŅU

Drukāt

Kadetu peldejums23. novembrī no plkst. 8.00 līdz 22.00 Nacionālo bruņoto spēku peldbaseinā notika 14 stundu piemiņas peldējums, kas veltīts Brīvības cīņās kritušajiem 14 kadetiem. Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kadetus (NAA) peldējumā atbalstīja arī LSPA 1.kursa studenti: Toms Ozols, Aleksandrs Samoilovs, Emīls Ločmelis, Kristians Vuļs, Roberts Millers un Rihards Rusanovs, katrs brīvajā stilā nopeldot 50 metrus un nododot stafeti nākamajam peldētājam.

Lasīt tālāk...
 

IZM MEKLĒ LABĀKOS SPORTA SKOLOTĀJUS

Drukāt

shutterstock 326881388Jau divpadsmito gadu Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes aicinātas pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā "Gada sporta skolotājs 2016". Pieteikšanās termiņš – 2016.gada 21.novembris.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS POLICIJA SADARBĪBĀ AR LSPA ATKLĀJ PROJEKTA “ROKU ROKĀ” 6. SEZONU

Drukāt

Roku roka projekts 2016 atklatsOktobra sākumā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisinājās projekta “Roku rokā” 6. sezonas atklāšana. Projekta mērķis ir palīdzēt un veicināt veselīga dzīvesveida izpratni jauniešu vidū, iesaistot viņus sportiskās aktivitātēs un mazinot noziedzības un atkarību riskus. Jauniešiem bija iespēja parādīt savas sportiskās spējas un veiklību dažādās LSPA studentu un mācībspēku sagatavotās stafetēs un uzdevumos. Mūsu Akadēmija projekta aktivitātes atbalsta jau trešo sezonu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PALĪDZ ORGANIZĒT SPORTA DIENU BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM AR AUTISMU

Drukāt

SH10378723.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, projekta "Mīlestības graudi" ietvaros, notika sporta diena ģimenēm, kurās aug bērni ar autismu un autiskā spektra traucējumiem komunikācijā, sociālajā mijiedarbībā un elastīgajā domāšanā. Sporta dienā piedalījās 10 ģimenes un sporta aktivitātes vadīja 20 brīvprātīgie, tajā skaitā 7 LSPA studenti, topošie sporta speciālisti - Diāna Cimermane, Gatis Mašals, Edgars Burkevics, Lauris Karlušas, Sintija Tīruma, Laine Leite un doktorantūras studente Gunita Tālberga.

Lasīt tālāk...
 

OTRAJĀ LSPA ASINS DONORU DIENĀ PIEDALĪJUŠIES 25 STUDENTI

Drukāt

dsc 2558LSPA Studentu pašpārvaldes 28.aprīlī rīkotajā akcijā asinis nodevuši 25 studenti. Valsts asinsdonoru centrs pateicas visiem Akadēmijas studentiem, kuri atrada laiku nodot asinis. Īpašs paldies LSPA 2.kursa fizioterapijas studentam Niklāvam Dāvidsonam par iniciatīvu un akcijas organizēšanu.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS SPECIĀLISTIEM NOTICIS 18 KM GARŠ PĀRGĀJIENS

Drukāt

Pargajiens 2016 m 2.aprīlī, rekreācijas kvalifikācijas 3.kursa studenti, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros, Mazsalacas apkārtnē un Skaņā kalna parkā devās 18 km garā kājnieku pārgājienā ar slēpņotavas (geokaching) elementiem. Topošajiem rekreācijas speciālistiem tā bija iespēja pilnveidoties rekreācijas pasākumu oganizešanā un papildināt zināšanas par rekreācijas resursu daudzveidībā Latvijā. Pārgājienā piedalījās arī LSPA Slēpošanas katedras docētāji Daina Krauksta, Ingrīda Smukā un Intars Nikonovs.

Lasīt tālāk...
 
5 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv