Citas aktualitātes

„TRENERA ROKASGRĀMATA” IEGŪST "DELFI" LASĪTĀJU SIMPĀTIJAS BALVU GRĀMATU KONKURSĀ "ZELTA ĀBELE 2015"

Drukāt

Delfi balva

31.martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, sumināti konkursa uzvarētāji grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2015". Portāla "Delfi" lasītāju simpātijas balvu ieguvusi "Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata", kuras tapšanā piedalījušies 17 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāji. Paldies čaklajiem balsotājiem par atbalstu un vērtējumu, Jūs esat vislabākie!

Lasīt tālāk...
 

ŠADURSKIS: FINANSĒJUMA NEPAAUGSTINĀŠANA AUGSTĀKAJAI IZGLĪTĪBAI IR BUMBA AR LAIKA DEGLI

Drukāt

karlis sadurskis 540x720Z/a LETA. Situācija bez finansējuma pieauguma augstākajai izglītībai ir bumba ar laika degli, pārliecināts izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Ministrs uzsvēra, ka, paaugstinot vispārējās izglītības pedagogu algas, bet tajā pat laikā nepalielinot atalgojumu augstskolu darbaspēkam, būtiski samazināsies šo darbinieku konkurētspēja. Šadurskis ir pārliecināts, ka ar esošajām algām ir ārkārtīgi sarežģīti nodrošināt augstskolu darbaspēka atjaunotni, jo atalgojums akadēmiskās karjeras sākšanai nav motivējošs.

Lasīt tālāk...
 

BALSO PAR SKAISTĀKAJĀM GRĀMATĀM KONKURSĀ „ZELTA ĀBELE”! STARP NOMINANTIEM „TRENERA ROKASGRĀMATA”

Drukāt

vaaks-LTTC 1 - CopyPortāls "Delfi" un Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina piedalīties balsojumā grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele" un izvēlēties skaistāko pagājušā gadā Latvijā izdoto grāmatu.

Lasīt tālāk...
 

ERASMUS+ STUDENTI APMEKLĒ SPORTA MUZEJU

Drukāt

ERASMUS Muzejs

17.februārī LSPA, jaunās „Erasmus+” mobilitātes programmas studenti  no Baltkrievijas un Ukrainas, docentes Antra Gulbes vadītā studiju kursa "Olimpiskā izglītība" nodarbības laikā apmeklēja Latvijas Sporta muzeju, lai iepazītos ar mūsu valsts sporta vēstures nozīmīgākajiem notikumiem un iepazītos ar muzeja izstādēm „Pasaules skeletona karaļi – Martins un Tomass Dukuri” un "Rīga dimd, Rīga sporto".

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI GITA JAKOVĻEVA UN KĀRLIS VĪTOLIŅŠ UZVAR KONKURSĀ UN DOSIES UZ OLIMPIJU

Drukāt

loa 2016 KONKURSS 2

11.februārī Latvijas Sporta muzejā noskaidroti labākie pētnieki Latvijas Olimpiskās akadēmijas konkursā „Olimpiskā kustība vakar, šodien, rīt”. Konkursā uzvarēja LSPA 1 .kursa studente Gita Jakovļeva un LSPA 3. kursa students Kārlis Vītoliņš, kuri no 11.- 25.jūnijam piedalīsies Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 56. Starptautiskajā jauniešu sesijā Olimpijā (Grieķijā).

Lasīt tālāk...
 

LSFP SPORTA SPECIĀLISTU SERTIFIKĀCIJAS KOMISIJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJS, LSPA PROF. ULDIS GRĀVĪTIS: PAR TRENERU SERTIFIKĀCIJU

Drukāt

Uldis Gravitis 2016Latvijas televīzija, aktualizējot jautājumu par sporta speciālistiem – treneriem nepieciešamo sertifikātu, veica arī treneru aptauju, kurā atklājās, ka daudzi sporta speciālisti ir visai neinformēti par sertifikāta nepieciešamību, prasībām tā iegūšanai u.c. ar sertifikāciju saistītajiem jautājumiem. Tāpēc šajā blogā (Latvijas Treneru tālākizglītības centrs)  par galveno – kas vajadzīgs, lai sertifikātu iegūtu un kas jāievēro lai to regulāri atjaunotu.

Lasīt tālāk...
 

19.FEBRUĀRĪ LSPA PIEDALĪSIES RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLAS KARJERAS DIENĀ

Drukāt

Teikas VSK 2016Piektdien - 19.februārī, no pulksten 13:30 – 16:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite piedalīsies Teikas vidusskolā karjeras dienā vecāko klašu skolēniem ,,Izglītība 2016'', kur iepazīstinās skolēnus ar mūsu Akadēmijas studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai.

Lasīt tālāk...
 

SLĒPOŠANAS KATEDRA IESKANDINA ZIEMASSVĒTKUS MEKSIKĀŅU STILĀ

Drukāt

IMG 3036 1

Trešdien, 9. decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3. kursa rekreācijas kvalifikācijas studenti, studiju kursa „Pasākumu modelēšana un plānošana” ietvaros, rīkoja tematisko Ziemassvētku pasākumu. Pasākumu apmeklēja 32 Slēpošanas katedras pasniedzēji un rekreācijas kvalifikācijas studenti.

Lasīt tālāk...
 
6 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv