Citas aktualitātes

IZM AICINA PIETEIKT SKOLOTĀJUS KONKURSAM “GADA SPORTA SKOLOTĀJS”

Drukāt

gada-sporta-skolotajs 2015Līdz 6.novembrim ikviena skola vai izglītības pārvalde var pieteikt skolotājus Izglītības un zinātnes ministrijas konkursam "Gada sporta skolotājs". Konkursa mērķis ir atrast labāko, profesionālāko sporta skolotāju valstī, veicināt šīs profesijas prestižu, kā arī motivēt un veidot pozitīvu attieksmi sabiedrībā attiecībā uz fiziskajām aktivitātēm.

Lasīt tālāk...
 

RĪGAS 84.VIDUSSKOLAS SKOLĒNI ROTAĻĀJAS KOPĀ AR TOPOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM

Drukāt

Rotalu diena LSPA 2015

6.oktobrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesojās 24 ceturtās klases skolēni no Rīgas 84.vidusskolas, kuri Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces vadītā studiju kursa „Rotaļas pirmsskolā un skolā” ietvaros, aktīvā un sportiskā gaisotnē, rotaļājās kopā ar topošajiem sporta skolotājiem no 3.kursa. Studenti „mazajiem viesiem” bija sagatavojuši vairāk nekā 15 rotaļas, kuras tika spēlētas Akadēmijas lielajā sporta spēļu zālē.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI MĀCĀS UN MĀCA ROTAĻĀTIES

Drukāt

Bērni velk virviPateicoties Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces vadītajam studiju kursam „Rotaļas pirmskolā un skolā”, topošajiem sporta skolotājiem, kuri studē 3.kursā, bija iespēja vadīt „Rotaļu dienu” Rīgas Hanzas vidusskolas 4. klases skolēniem, kā arī līdzdarboties Rīgas Zvejas ielas svētkos. Pasākumu mērķis - dot studentiem iespēju gūt pieredzi darbā ar bērniem, kā arī pievērst bērnu uzmanību aktīvam dzīvesveidam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA JAUNIE PĒTNIEKI LAIKRAKSTĀ „SESTDIENA” PAR SKRIEŠANAS BUMU UN TRENIŅIEM

Drukāt

 vALTERS eDGARSLatvijā skriešana pēdējos gados kļuvusi par ļoti populāru hobiju. Laikraksts "Sestdiena" sarunā ar LSPA jaunajiem pētniekiem Edgaru Bernānu un Valteru Ābolīņu skaidro, kādu iespaidu uz cilvēku veselību atstāj šāds skriešanas bums un kā trenēties pareizāk.

Lasīt tālāk...
 

NEKLĀTIENES 4.KURSA STUDENTI MĀCĪBU EKSKURSIJĀ APMEKLĒ PIEJŪRAS CIEMUS

Drukāt

Kolka 201517. maijā LSPA neklātienes 4.kursa rekreācijas specializācijas studenti, studiju kursa „Ekskursiju vadība un gida darbība” ietvaros, organizēja mācību ekskursiju pa Kurzemes jūras piekrasti, kurā piedalījās 11 dalībnieki, tai skaitā. Ekskursijas mērķis bija apmeklēt un izzināt piejūras ciemus no Jūrmalas līdz Kolkai.

Lasīt tālāk...
 

IZMĒĢINI WIN-WIN UN EJ UZ KINO BEZ MAKSAS!

Drukāt

KINONo 13. līdz 15.maijam, LSPA Centrālās ēkas 1.stāva vestibilā, no pulksten 9:30 – 14:00, būs pieejami bankas „Citadele” konsultanti, pie kuriem studenti, docētāji un Akadēmijas darbinieki varēs uzzināt visus interesējošos jautājumus un pieteikties bankas „Win-Win” kartes bezmaksas izmēģinājumam, kā arī saņemt dāvanā kino „Citadele” biļeti!

Lasīt tālāk...
 

SEPTIŅAS REIZES PIEAUGS PROJEKTĀ «SPORTO VISA KLASE» IESAISTĪTO SKOLĒNU SKAITS

Drukāt

svk-logo-2014 small 300300141205590772930Nākamajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” piedalīsies un piecas reizes nedēļā sportos 48 klases no 32 pašvaldībām, kas ir 7 reizes vairāk nekā pašlaik pilotprojektā. Projektā būs iesaistīti 1167 skolēni, kas mācīsies 3. un 4.klasē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI IESKANDINA LIELDIENAS

Drukāt

PicMonkey Collage 13Rekreācijas kvalifikācijas 2.kursa studenti 1.aprīlī, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, rīkoja Lieldienu pasākums ‘’Kosmiskie Lieldienu zaķi”, kurā piedalījās 13 kvalifikācijas studenti un docētāji.

Lasīt tālāk...
 
7 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv