Citas aktualitātes

LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS SVEIC LIEPĀJAS UNIVERSITĀTI 60. GADADIENĀ

Drukāt

2014091921025499019.septembrī Liepājas teātrī notika Liepājas Universitātes (LiepU) 60.gadadienai veltīts svinīgs pasākums, kurā bija pulcējušies Universitātes darbinieki, studenti, sadarbības partneri, Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Kultūras ministre Dace Melbārde,  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece - Ozola un liels skaits Akadēmisko prominenču, tai skaitā Augstskolu klātienē sveikt bija ieradies LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens.

Lasīt tālāk...
 

IZSLUDINĀTA BRĪVPRĀTĪGO PIETEIKŠANĀS RIO 2016 OLIMPISKO SPĒĻU ORGANIZĒŠANAI

Drukāt

logo rio2016Riodežaneiro olimpisko spēļu rīcības komiteja 28.augustā izsludinājusi pieteikšanos brīvprātīgo programmā darbam 2016.gada Olimpiādes spēlēs, informē Starptautiskā Olimpiskā komiteja. Rīkotāji piesaistīs 70 000 brīvprātīgo no visas pasaules, lai nodrošinātu olimpisko spēļu veiksmīgu norisi. Brīvprātīgajiem vispirms jāreģistrējas Riodežaneiro olimpisko spēļu mājaslapā, bet vēlāk jākārto testi un jāpiedalās intervijās.

Lasīt tālāk...
 

IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES MINISTRES INAS DRUVIETES APSVEIKUMS JAUNĀ MĀCĪBU UN AKADĒMISKĀ GADA SĀKUMĀ

Drukāt

Ina DruvieteSkolēni, skolotāji, studenti, mācībspēki un vecāki!

Vislabākais skolotājs ir tas, kurš parāda virzienu, kurā skatīties, taču nesaka, kas ir jāierauga. Mēs katrs savā dzīvē esam sastapuši šādus skolotājus un profesorus, kāds fizikā, kāds algebrā, cits zīmēšanā vai valodās. Un, pat ja esam aizmirsuši mācītā nianses, atceramies to brīvības, radošā gara un spēka pieplūduma sajūtu, ko viņi mums ir devuši.

Lasīt tālāk...
 

NO 30.JŪNIJA VALMIERĀ, „SAJŪTU PARKA” BRĪVDABAS IZSTĀDĒ, APSKATĀMS ARĪ LSPA ROTĀTAIS KOKS

Drukāt

PicMonkey Collage 5

30.jūnijā LSPA Slēpošanas , šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docētāji Rekreācijas kvalifikācijas studentu prakses vietā – Valmieras Olimpiskā centra nodibinātajā „Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā”, izvēlējās savu priedi, kurai izveidoja adītu rotājumu, kā veltījumu LSPA Rekreācijas kvalifikācijai. Akcija tika veikta, lai papildinātu „Sajūtu parka” krāsaino brīvdabas izstādi, kurā ikviens parka viesis var aplūkot vairāk nekā 50 krāšņi izdekorētus kokus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTE LAURA PETROVIČA: STIPRO SKRĒJIENS MAN IZBEIDZĀS PIE 19.ŠĶĒRŠĻA

Drukāt

Stipro Skrejiens 5 Laura PeKā jau katru gadu, arī šoreiz Stipro Skrējienu aizvadīju individuāli. Šogad tas bija patiešām nežēlīgs laika apstākļu ziņā- vējš, lietus, krusa, zema temperatūra, un tas man izbeidzās pie 19.šķēršļa (4 km līdz trases beigām), jo atsalums kāju un roku pirkstos, kā arī krampji ņēma virsroku.  Gribējās padoties ātrāk, bet domāju – nē, tā nevar, kāpēc tad es te vispār esmu, un iepriekšējos gados vienmēr izturēju un tiku līdz galam... Bet tie, kas tajā brīdī to nepiedzīvoja - iespējams arī nesapratīs, cik ļoti liela cīņa tā bija katram pašam ar sevi. 

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS KOPĀ AR 120 DAŽĀDU NOZARU EKSPERTIEM LIEPĀJAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR AUGSTSKOLU DAŽĀDĪBU KĀ INOVĀCIJAS FAKTORU

Drukāt

25. aprīlī Liepājas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Liepājas pilsētas domi projekta „Liepājas Universitātei – 60” ietvaros rīko zinātniski praktisko konferenci „Latvijas augstskolu dažādība kā inovācijas faktors”, kurā piedalās vairāk nekā 120 dažādu nozaru eksperti, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors, profesors Jāni Žīdens.

LIEPU konference

Lasīt tālāk...
 

NESĒDIET MALĀ, PIEVIENOJATIES STIPRĀKAJIEM STUDENTIEM STIPRO SKRĒJIENĀ!

Drukāt

Stipro skrejiens 2014

Jau sesto reizi kinopilsētā Cinevilla Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, š.g. 4. maijā, norisināsies Stipro skrējiens. Adrenalīna un pozitīvu emociju pilns skrējiens - kāpt, rāpties, rāpot, peldēt, sakost zobus, pārvarēt un pierādīt sev, ka Tu to spēj - ar uzvarošu, gandarījuma pilnu smaidu ieskriet finišā. Lielākā daļa skrējēju ir studenti, tadēļ arī šogad noskaidrosim stiprākos studentus Latvijā starp visiem Stipro skrējiena dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

12.MAIJĀ NOTIKS IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES DARBINIEKU PROTESTA AKCIJA RĪGĀ

Drukāt

PiketsLai atkārtoti pievērstu politiķu uzmanību izglītības un zinātnes darbinieku prasībām par cienīgu darba samaksu  un iestātos par papildus valsts finansējumu efektīvām pārmaiņām izglītībā un zinātnē, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) padome nolēmusi rīkot izglītības un zinātnes darbinieku protesta akciju, kas notiks 12.maijā, Rīgā. LIZDA pieprasa valsts augstākajām amatpersonām, lai visi pedagogu, akadēmiskā un zinātniskā personāla darba pienākumi būtu apmaksāti.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv