Citas aktualitātes

STIPENDIJĀM STUDIJĀM NORVĒĢIJĀ, ISLANDĒ UN LIHTENŠTEINĀ PIEEJAMI 1,04 MILJONI EIRO

Drukāt

IZM Logo Lai veicinātu sadarbības veidošanu starp augstskolām un palielinātu studējošo un akadēmiskā personāla mobilitāti starp Latviju, Islandi, Norvēģiju un Lihtenšteinu, valdība apstiprinājusi mobilitātes stipendiju projektu īstenošanas nosacījumus.

Atklātais projektu konkurss tiks izsludināts novembra sākumā, uzreiz pēc 21.oktobrī apstiprināto Ministru kabineta (MK) noteikumu stāšanās spēkā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPECIĀLISTI IZSTRĀDĀJUŠI METODIKU LOK PROJEKTAM „SPORTO VISA KLASE”

Drukāt

svk-logo-2014 small 300300141205590772930Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sešās Latvijas pilsētu skolās uzsākusi jaunu projektu “Sporto visa klase”. Projekts paredz 164, iesaistīto skolu,  3.klašu skolniekiem katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu trīs fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā. Viena papildus nodarbība būs peldēšanā, otra būs futbola un tā elementu apguve, savukārt trešā nodarbība būs stājas korekcija un vingrošana. Projekta pirmais posms sāksies 2014.gada 3.novembrī un ilgs līdz 2015.gada 24.maijam.

Lasīt tālāk...
 

IZM IZSTRĀDĀJUSI PRIEKŠLIKUMUS JAUNAM AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS FINANSĒŠANAS MODELIM

Drukāt

IZM Logo 2. oktobrī Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotais informatīvais ziņojums, kurā sniegts pārskats par Starptautiskās Rekonstrukcijas un attīstības bankas (Pasaules Banka) īstenotā pētījuma gaitu un rezultātiem, izvirzīti priekšlikumi jaunas augstākās izglītības un augstskolu zinātniskās darbības finansēšanas kārtības ieviešanai un pamatota nepieciešamība palielināt nozares finansējumu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS SVEIC LIEPĀJAS UNIVERSITĀTI 60. GADADIENĀ

Drukāt

2014091921025499019.septembrī Liepājas teātrī notika Liepājas Universitātes (LiepU) 60.gadadienai veltīts svinīgs pasākums, kurā bija pulcējušies Universitātes darbinieki, studenti, sadarbības partneri, Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Kultūras ministre Dace Melbārde,  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece - Ozola un liels skaits Akadēmisko prominenču, tai skaitā Augstskolu klātienē sveikt bija ieradies LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens.

Lasīt tālāk...
 

IZSLUDINĀTA BRĪVPRĀTĪGO PIETEIKŠANĀS RIO 2016 OLIMPISKO SPĒĻU ORGANIZĒŠANAI

Drukāt

logo rio2016Riodežaneiro olimpisko spēļu rīcības komiteja 28.augustā izsludinājusi pieteikšanos brīvprātīgo programmā darbam 2016.gada Olimpiādes spēlēs, informē Starptautiskā Olimpiskā komiteja. Rīkotāji piesaistīs 70 000 brīvprātīgo no visas pasaules, lai nodrošinātu olimpisko spēļu veiksmīgu norisi. Brīvprātīgajiem vispirms jāreģistrējas Riodežaneiro olimpisko spēļu mājaslapā, bet vēlāk jākārto testi un jāpiedalās intervijās.

Lasīt tālāk...
 

IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES MINISTRES INAS DRUVIETES APSVEIKUMS JAUNĀ MĀCĪBU UN AKADĒMISKĀ GADA SĀKUMĀ

Drukāt

Ina DruvieteSkolēni, skolotāji, studenti, mācībspēki un vecāki!

Vislabākais skolotājs ir tas, kurš parāda virzienu, kurā skatīties, taču nesaka, kas ir jāierauga. Mēs katrs savā dzīvē esam sastapuši šādus skolotājus un profesorus, kāds fizikā, kāds algebrā, cits zīmēšanā vai valodās. Un, pat ja esam aizmirsuši mācītā nianses, atceramies to brīvības, radošā gara un spēka pieplūduma sajūtu, ko viņi mums ir devuši.

Lasīt tālāk...
 

NO 30.JŪNIJA VALMIERĀ, „SAJŪTU PARKA” BRĪVDABAS IZSTĀDĒ, APSKATĀMS ARĪ LSPA ROTĀTAIS KOKS

Drukāt

PicMonkey Collage 5

30.jūnijā LSPA Slēpošanas , šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docētāji Rekreācijas kvalifikācijas studentu prakses vietā – Valmieras Olimpiskā centra nodibinātajā „Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā”, izvēlējās savu priedi, kurai izveidoja adītu rotājumu, kā veltījumu LSPA Rekreācijas kvalifikācijai. Akcija tika veikta, lai papildinātu „Sajūtu parka” krāsaino brīvdabas izstādi, kurā ikviens parka viesis var aplūkot vairāk nekā 50 krāšņi izdekorētus kokus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTE LAURA PETROVIČA: STIPRO SKRĒJIENS MAN IZBEIDZĀS PIE 19.ŠĶĒRŠĻA

Drukāt

Stipro Skrejiens 5 Laura PeKā jau katru gadu, arī šoreiz Stipro Skrējienu aizvadīju individuāli. Šogad tas bija patiešām nežēlīgs laika apstākļu ziņā- vējš, lietus, krusa, zema temperatūra, un tas man izbeidzās pie 19.šķēršļa (4 km līdz trases beigām), jo atsalums kāju un roku pirkstos, kā arī krampji ņēma virsroku.  Gribējās padoties ātrāk, bet domāju – nē, tā nevar, kāpēc tad es te vispār esmu, un iepriekšējos gados vienmēr izturēju un tiku līdz galam... Bet tie, kas tajā brīdī to nepiedzīvoja - iespējams arī nesapratīs, cik ļoti liela cīņa tā bija katram pašam ar sevi. 

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv