Citas aktualitātes

LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS KOPĀ AR 120 DAŽĀDU NOZARU EKSPERTIEM LIEPĀJAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR AUGSTSKOLU DAŽĀDĪBU KĀ INOVĀCIJAS FAKTORU

Drukāt

25. aprīlī Liepājas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Liepājas pilsētas domi projekta „Liepājas Universitātei – 60” ietvaros rīko zinātniski praktisko konferenci „Latvijas augstskolu dažādība kā inovācijas faktors”, kurā piedalās vairāk nekā 120 dažādu nozaru eksperti, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors, profesors Jāni Žīdens.

LIEPU konference

Lasīt tālāk...
 

NESĒDIET MALĀ, PIEVIENOJATIES STIPRĀKAJIEM STUDENTIEM STIPRO SKRĒJIENĀ!

Drukāt

Stipro skrejiens 2014

Jau sesto reizi kinopilsētā Cinevilla Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, š.g. 4. maijā, norisināsies Stipro skrējiens. Adrenalīna un pozitīvu emociju pilns skrējiens - kāpt, rāpties, rāpot, peldēt, sakost zobus, pārvarēt un pierādīt sev, ka Tu to spēj - ar uzvarošu, gandarījuma pilnu smaidu ieskriet finišā. Lielākā daļa skrējēju ir studenti, tadēļ arī šogad noskaidrosim stiprākos studentus Latvijā starp visiem Stipro skrējiena dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

12.MAIJĀ NOTIKS IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES DARBINIEKU PROTESTA AKCIJA RĪGĀ

Drukāt

PiketsLai atkārtoti pievērstu politiķu uzmanību izglītības un zinātnes darbinieku prasībām par cienīgu darba samaksu  un iestātos par papildus valsts finansējumu efektīvām pārmaiņām izglītībā un zinātnē, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) padome nolēmusi rīkot izglītības un zinātnes darbinieku protesta akciju, kas notiks 12.maijā, Rīgā. LIZDA pieprasa valsts augstākajām amatpersonām, lai visi pedagogu, akadēmiskā un zinātniskā personāla darba pienākumi būtu apmaksāti.

Lasīt tālāk...
 

LIZDA AR LABKLĀJĪBAS MINISTRU PĀRRUNĀS IZDIENAS PENSIJU IEVIEŠANAS IESPĒJAS PEDAGOGIEM, TAI SKAITĀ SPORTĀ

Drukāt

OldCeturtdien, 17.aprīlī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pārstāvji tiksies ar labklājības ministru Uldi Auguli, lai pārrunātu izdienas pensiju ieviešanas iespējas sporta, speciālās un pirmsskolas izglītības pedagogiem, jo šo amatu pārstāvji ir īpaši pakļauti izdegšanas sindromam, kā rezultātā darbiniekam būtiski zūd darba spēju kvalitāte.

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU UN STUDĒJOŠO KREDĪTUS ARĪ 2014.GADĀ IZSNIEGS "SEB BANKA"

Drukāt

SEB bankaFinanšu ministrijā (FM) rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām 2014.gadā izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks - "SEB banka".

Arī pagājušajā gadā FM rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām 2013.gadā izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja "SEB banka".

Vairāk par SEB bankas izsniegtajiem studiju kredītiem vari uzzināt mājaslapā.

 

IKVIENS VAR KĻŪT PAR KNAB BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU

Drukāt

KNAB logoSākot ar šā gada 13. februāri Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sniedz iespēju ikvienam iedzīvotājam kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo novērotāju valsts un pašvaldību administratīvo resursu izmantošanā priekšvēlēšanu aģitācijai.

Lasīt tālāk...
 

PARAKSTĪTA VIENOŠANĀS PAR AKADĒMISKO UN ZINĀTNISKO SADARBĪBU STARP LSPA UN NORVĒĢIJAS SPORTA ZINĀTNES AUGSTSKOLU

Drukāt

Norway grantsJanvāra beigās LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras asoc.prof. Aija Kļaviņa  apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolu Oslo, lai kopīgi ar norvēģu kolēģiem sagatavotu divpusējās sadarbības pētniecības projektu „Iekļaujošās izglītības indikatori” iesniegšanai Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programmā “Pētniecība un Stipendijas”. Tikšanās rezultējās ar parakstītu vienošanos par akadēmisko un zinātnisko sadarbību starp abām augstskolām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ MALAGAS UNIVERSITĀTĒ VADA PRAKTISKĀS NODARBĪBAS REKREĀCIJĀ

Drukāt

Malaga universErasmus programmas ietvaros, no 2014.gada 13. līdz 19.janvārim, Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docente Ingrīda Smukā, ar vieslekcijām  viesojās  Malagas Universitātes Izglītības zinātņu fakultātē. Vizītes laikā notika tikšanās ar Malagas Universitātes Erasmus koordinatoru Rafaelu Merino Marbanu, kuras laikā pārrunātas prakses iespējas LSPA rekreācijas specializācijas studentiem šajā vasarā, kā arī novadītas praktiskās nodarbības bakalaura programmas trešā kursa studentiem. Nodarbību tēma „Latviešu tautas rotaļdejas kā fiziskās rekreācijas līdzeklis”.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv