Citas aktualitātes

IZM: BŪTISKĀKĀS IZMAIŅAS AR IZGLĪTĪBU UN SPORTU SAISTĪTĀS NORISĒS NO 10.JŪNIJA

Drukāt

IZM10. jūnijā Latvijā tiek atcelta ārkārtējā situācija un pakāpeniski mazināti iepriekš noteiktie ierobežojumi. Kaut gan līdz 2020. gada 31. jūlijam nav atļauts mācību process klātienē, tomēr no 10. jūnija darbu ierastajā režīmā varēs sākt pirmsskolas izglītības iestādes.

Lasīt tālāk...
 

IZM: AKTUĀLIE IEROBEŽOJUMI VĪRUSA IEROBEŽOŠANAI

Drukāt

Busim atbildigiLatvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija informē: Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī izsludināta ārkārtas situācija līdz 12. maijam. 2020.gada 14.martā Latvijas valdība pieņēmusi jaunus ierobežojumus.

Lasīt tālāk...
 

KRISTIĀNA KLESTROVA UZVAR OLIMPISKAJĀ ESEJU KONKURSĀ, BALVĀ SAŅEMOT BRAUCIENUS UZ GRIEĶIJU UN BRISELI

Drukāt

Kristiāna28. februāra Latvijas Sporta muzejā noskaidroti Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) eseju konkursa “Ceļa vārdi Latvijas sportistiem, dodoties uz Olimpiādes spēlēm Tokijā” laureāti. Žūrijas komisija par labāko atzina LSPA 2. kursā studējošās Kristiānas KLESTROVAS darbu un prezentāciju. Kristiāna, kā konkursa uzvarētāja, pārstāvēs Latviju Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 60. jauniešu sesijā Olimpijā (Grieķija), kā arī   apmeklēs Eiropas Parlamentu Briselē.

Lasīt tālāk...
 

IZM MEKLĒ GADA LABĀKO SPORTA SKOLOTĀJU

Drukāt

3-pazinoti-latvijas-gada-balvas-sporta-nominanti 2

Ikvienas pilsētas un novada skolā strādā lieliski sporta skolotāji, kuri ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotais konkurss “Gada sporta skolotājs” ir iespēja pateikt paldies saviem skolotājiem. Līdz 2019. gada 20. novembrim notiek konkursa pieteikumu iesniegšana.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRE ŠUPLINSKA SVEIC “EURO SKILLS 2019” KOMANDU, ARĪ LSPA PROFESORI VAZNI

Drukāt

1R1A6387Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska par panākumiem prestižajā pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursā “World Skills 2019” svinīgi sveikusi Latvijas  komandas dalībniekus. Pateicības rakstu par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministre pasniedza arī komandas psiholoģei, LSPA profesorei Žermēnai Vaznei.

Lasīt tālāk...
 

AICINA UZ BEZMAKSAS KINO SEANSU, KURĀ IZRĀDĪS DOKUMENTĀLO FILMU “NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI”

Drukāt

57165996 2205990296183988 5629024716988612608 n 2Otrdien - 23. aprīlī, pulksten 15.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas konferenču zālē (216.telpa) notiks bezmaksas seanss dokumentālajai filmai “No Ghetto līdz Olimpiādei”. Filma stāsta par jaunā olimpiskā sporta veida - 3x3 basketbola, vienu no labākajām pasaules “Ghetto Basket” komandām - Latvijas izlasi: Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu.

Lasīt tālāk...
 

AR PILNU JAUDU NOTIEK REĢISTRĀCIJA KONFERENCEI “SPORTS VAR”

Drukāt

Sports var 2019Ar pilnu jaudu notiek reģistrācija sporta jomas profesionāļu un entuziastu konferencei “Sports VAR”, kas 26. aprīlī norisināsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Reģistrācija norit konferences mājaslapā – www.sportsvar.lv. Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 8 akadēmisko stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 12.MARTAM AICINA PIETEIKT RĪGAS SPORTISTUS NAUDAS BALVAS SAŅEMŠANAI PAR AUGSTIEM SASNIEGUMIEM SPORTĀ

Drukāt

RD finans mRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Latvijas sporta federācijas un Rīgas sporta organizācijas pieteikt pretendentus naudas balvu saņemšanai par augstiem sasniegumiem sportā 2018. gadā.

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv