LSPA/STEM projekts Nr. 8.1.1.0/17/I/013

LSPA SĀKUSI LSPA IZPĒTES CENTRA NODOŠANU CENTRĀLAI FINANŠU UN LĪGUMU AĢENTŪRAI

Drukāt

STEM logo 2

Noslēdzot LSPA “Veselības aprūpes sportā izpētes centrs” izbūvi, labiekārtošanu, pētniecisko iekārtu aparatūras, datortehnikas un inventāra iegādi, kā arī attīstot modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi, Akadēmija sākusi darbu pie apjomīgā projekta nodošanas darbiem Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA FINAŠU IETAPĪJUMA REZULTĀTĀ LSPA IZPĒTES CENTRU PAPILDINĀS AR DIVĀM JAUNĀM PĒTNIECISKĀM IEKĀRTĀM

Drukāt

STEM logo 2

Pamatojoties uz LSPA “Veselības aprūpes sportā izpētes centrs” izveides procesā radušos finanšu līdzekļu ekonomiju, Akadēmija veiks papildus iekārtu un aparatūras iepirkumu. Jaunās iekārtas sekmēs izpētes centrā plašāku pētniecisko un studiju darbu.

Lasīt tālāk...
 

PAPILDUS APARATŪRU LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRAM NODROŠINĀS SIA “ARBOR MEDICAL KORPORĀCIJA”

Drukāt

STEM logo 2

Lai paplašinātu LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra pētnieciskās iespējas ar daudzveidīgāku pētniecisko aprīkojumu un programmatūru, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 2020.gada 2.oktobrī parakstījusi divus aparatūras iegādes un uzstādīšanas līgumus ar SIA “Arbor Medical Korporācija”, pamatojoties uz iepriekš izsludinātajiem atklātajiem konkursiem. Iepirkums tiek veikts no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansētajā projektā Nr. 8.1.1.0/17/I/013 “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” (projekta snieguma rezerve).

Lasīt tālāk...
 

IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES MINISTRE ILGA ŠUPLINSKA IEPAZĪSTAS AR LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRU

Drukāt

STEM logo 2

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) 4. septembrī iepazīstināja ar modernu Veselības aprūpes sportā izpētes centru. Akadēmijas telpās jaunuzceltais izpētes centrs veicinās sporta un veselības aprūpes pētniecību Latvijā, kā arī palīdzēs sportā aktīviem cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem pilnveidot sava organisma fiziskās spējas, kāpinās dažādus fiziskos rādītājus un uzlabos veselību.

Lasīt tālāk...
 

EKSPLUATĀCIJĀ NODOTS LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRS

Drukāt

STEM logo 2

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības aprūpes sportā izpētes centra būvdarbi ir pabeigti, un būvdarbu veicējs SIA “FF”, 2020. gada vasarā, Akadēmijas galvenajā ēkā izbūvētās izpētes centra telpas nodevis ekspluatācijā. Būvdarbi veikti atbilstoši SIA “FF” izstrādātajam būvprojektam. Vēl rit telpu labiekārtošanas darbi, lai, sākoties jaunajam studiju gadam, tajā varētu notikt studentu praktiskās nodarbības un pētnieciskais darbs veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās. 4.septembrī LSPA plāno centra svinīgu atklāšanu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀKUSI VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA NODOŠANU EKSPLUATĀCIJĀ

Drukāt

STEM logo 2

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Veselības inspekcija devuši pozitīvu slēdzienu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotajam projektam “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013, kura ietvaros norit Veselības aprūpes sportā izpētes centra noslēdzošie darbi, kas saistīti ar projekta administrēšanu un juridisko dokumentu kārtošanu. Šā gada maijā, būvdarbu kontroles ietvaros, plānota arī Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertu klātienes vizīte objektā, lai vērtētu ēkas pārbūves parametrus un sniegtu noslēdzošo atzinumu par objekta drošumu un derīgumu sabiedriskai lietošanai un ekspluatācijai.

Lasīt tālāk...
 

PIEŠĶIRTS PAPILDU FINANSĒJUMS JAUNĀ LSPA IZPĒTES CENTRA APRĪKOJUMA IEGĀDEI

Drukāt

STEM logo 2

2019. gada decembrī Eiropas komisijas piešķīrusi papildu finansējumu (projekta snieguma rezervi) Latvijā īstenotajiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" (Nr. 8.1.1.) projektiem, tai skaitā arī 44 816,53 Euro Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) projektam Nr. 8.1.1.0/17/I/013 “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Piešķirtā papildu finansējuma mērķis ir paplašināt topošā LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra  pētnieciskās iespējas ar daudzveidīgāku pētniecisko aprīkojumu un programmatūru.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA BŪVNIECĪBA UN APRĪKOJUMA IEGĀDE

Drukāt

STEM logo

Rudens Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ir darbīgs laiks, jo pilnā sparā rit darbi pie Veselības aprūpes sportā izpētes centra izbūves, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Būvdarbi tiek veikti atbilstoši izstrādātajam būvprojektam un būvuzraudzībai. LSPA regulāri notiek būvsapulces, kurās piedalās pasūtītāja, būvnieka un būvuzrauga pārstāvji. Sanāksmju laikā tiek sniegts ieskats par paveikto, veicamajiem darbiem un risināti aktuāli būvniecības procesa jautājumi.

Lasīt tālāk...
 

JAUNĀ IZPĒTES CENTRA VAJADZĪBĀM LSPA IEGĀDĀSIES APRĪKOJUMA NO DIVIEM UZŅĒMUMIEM

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina darbu pie Veselības aprūpes sportā izpētes centra celtniecības, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Šovasar noslēgti divi iekārtu un aparatūras iegādes un uzstādīšanas līgumi iepriekš izsludināto iepirkumu ietvaros. 2019.gada 12.jūnijā LSPA parakstījusi līgumu ar SIA “Elme Meser L” par kriokabīnes un ar to saistīto elementu piegādi un uzstādīšanu 34000 eiro apmērā. Savukārt 30.jūlijā parakstījusi līgumu ar SIA “Arbor Medical Korporācija” par sportistu testēšanas aprīkojuma, rehabilitācijas un sporta medicīnas iekārtu, kā arī medicīniskās iekārtas piegādi un uzstādīšanu 419325 eiro apmērā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI APMEKLĒ VINGEITAS AKADĒMISKO KOLEDŽU IZRAĒLĀ, LAI VIENOTOS PAR KOPĪGIEM IZPĒTES VIRZIENIEM

Drukāt

STEM 2018No 5. līdz 12. aprīlim, LSPA fizioterapijas un sporta zinātnes docētāji Mārtiņš Čampa,  Agris Liepa un Edgars Bernāns darba vizītē apmeklēja Vingeitas akadēmisko koledžu (The Academic College at Wingate) Izraēlā, kur vadīja teorētiskās un praktiskās nodarbības sporta treneriem un instruktoriem, kā arī apmeklēja koledžas zinātniskās laboratorijas. 

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 2

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv